Contactgegevens GRAS

Dagelijks Bestuur

 
Postadres GRAS Bestuur
Postbus 2027
4800 CA BREDA
Nederland
 
E-mail Bestuur Bestuur@gras-spotters.nl
E-mail Ledenadministratie Ledenadministratie@gras-spotters.nl
     
Voorzitter Erwin Poelstra  
Secretaris Vacature Meld je nu aan!
Penningmeester + Ledenadministratie Fred Peursem  
     

Take-Off Redactie

 
Postadres Redactie Take-Off
Postbus 2027
4800 CA BREDA
Nederland
E-mail Redactie Redactie@gras-spotters.nl
     
Hoofdredacteur Hermen Goud  
Teksten Arthur Bijster  
  Peter van Breevoort  
Movements Egbert Marisael  
  Jörg van der Schans  
Wrecks & Relics + DHC Update Peter van Kaathoven  
Tripverslagen Joan le Poole  
Fotoredacteur Erwin Poelstra  
Vormgever Twan van Dommelen  
     

GRAS Reizen

   
Postadres GRAS Reizen
Steenfabriek 17
5126 PB  GILZE
Nederland
 
E-mail GRAS Reizen Reizen@gras-spotters.nl
Faxnummer +31 (0)76 521 17 35  
Contactpersoon Gijs ten Velde  
     

Contact Vliegbasis

   
E-mail Contact Vliegbasis edgreeuw@gras-spotters.nl
Contactpersoon Edwin de Greeuw  
     

GRAS Website

E-mail Webmaster Webmaster@gras-spotters.nl
Website http://www.gras-spotters.nl
Messageboard (hosted by Scramble) http://www.scramble.nl/forum/viewforum.php?f=17
 

GRAS Social Media

E-mail Social Media Online@gras-spotters.nl
Online Redacteur Vacature Meld je nu aan!
Facebook https://www.facebook.com/groups/GilzeRijenAviationSociety
Facebook moderators Jan Klijs  
  Lex de Kort  
Twitter https://twitter.com/GRAS_spotter
     

Nieuwsbrief ontvangen?